Rada Nadzorcza

Skład Rady Nadzorczej:
– Pan Bartłomiej Mielcarek – Przewodniczący Rady Nadzorczej
– Pan Marcin Sikora – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
– Pan Przemysław Szydło
– Pan Michał Kędzia
– Pan Michał Wasilewski
– Pan Tomasz Muchalski

Życiorysy Członków Rady Nadzorczej:

Pan Bartłomiej Mielcarek
Przewodniczący Rady Nadzorczej iFun4all S.A. z siedzibą w Krakowie. Kadencja do: 28.04.2021r.

Bartłomiej Mielcarek ukończył Uniwersytet Wrocławski, wydział Prawa i Administracji oraz Studia Podyplomowe Ubezpieczenia Gospodarcze na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracę zawodową rozpoczął w branży finansowej w Deutsche Bank, a od 2005 roku prowadził działalność gospodarczą w branży reklamowej. Współpracował przy organizacji kampanii reklamowych i promocyjnych dla takich marek jak Microsoft Xbox, Samsung, Philips, Sony. W chwili obecnej Prezes Zarządu w Solution Sp. z o.o.

Bartłomiej Mielcarek nie jest rzeczywiście i istotnie powiązany z akcjonariuszem posiadającym co najmniej 5% ogólnej liczby głosów w spółce.

Marcin Sikora
Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej iFun4all S.A. z siedzibą w Krakowie. Kadencja do: 28.04.2021r.

Marcin Sikora jest zawodowo związany z grami od 1998 roku, gdy został autorem w kultowym czasopiśmie Neo Plus, w którym przez blisko dekadę był zastępcą redaktora naczelnego. Następnie  pełnił funkcję redaktora naczelnego polskiej edycji miesięcznika o nowych technologiach Stuff oraz redaktora w serwisie KomputerSwiat.pl.

Marcin Sikora nie jest rzeczywiście i istotnie powiązany z akcjonariuszem posiadającym co najmniej 5% ogólnej liczby głosów w spółce.

Przemysław Szydło
Członek Rady Nadzorczej iFun4all S.A. z siedzibą w Krakowie. Kadencja do: 28.04.2021r.

Absolwent Politechniki Częstochowskiej na kierunku Budownictwo. Od ukończenia studiów do chwili obecnej pracownik firmy budowlanej Dombud S.A. Katowice. Prace w firmie rozpoczynał w nadzorze budowlanym, a na chwilę obecną jest pracownikiem działu marketingu, zajmuje się wyceną i kosztorysami projektów budowlanych.

Przemysław Szydło nie jest rzeczywiście i istotnie powiązany z akcjonariuszem posiadającym co najmniej 5% ogólnej liczby głosów w spółce.

Michał Kędzia
Członek Rady Nadzorczej iFun4All S.A. z siedzibą w Krakowie. Kadencja do 28.04.2021 r.

Pan Michał Kędzia jest absolwentem Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu. Od 15 lat pracuje w handlu, od 10 lat zarządza sprzedażą, a od 3 lat prowadzi działalność spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie pracuje jako pełnomocnik zarządu – dyrektor generalny w Activa Polska Sp. z o.o. Specjalizuje się w handlu b2b z sieciami handlowymi jak Biedronka (Jeronimo Martins), Auchan, Carrefour, Selgros, Makro itp. oraz w e-commerce. Prywatnie gracz komputerowy, od 4 lat w Dota2.

Michał Kędzia nie jest rzeczywiście i istotnie powiązany z akcjonariuszem posiadającym co najmniej 5% ogólnej liczby głosów w spółce.

Michał Wasilewski
Członek Rady Nadzorczej iFun4All S.A. z siedzibą w Krakowie. Kadencja do 28.04.2021 r.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Założyciel spółki 7FIT S.A. (dawniej Triceps.pl), notowanej na rynku NewConnect. Pan Michał Wasilewski był jej prezesem przez okres 5 lat. Obecnie większościowy udziałowiec i konsultant spółki.

Michał Wasilewski nie jest rzeczywiście i istotnie powiązany z akcjonariuszem posiadającym co najmniej 5% ogólnej liczby głosów w spółce.

Tomasz Muchalski
Członek Rady Nadzorczej iFun4All S.A. z siedzibą w Krakowie. Kadencja do 28.04.2021 r.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, od początku działalności zawodowej związany z rynkiem kapitałowym, początkowo jako dziennikarz Parkietu, następnie założył agencję PR/IR specjalizującą się w obsłudze podmiotów rynku kapitałowego, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów działających w branży gier.

Tomasz Muchalski nie jest rzeczywiście i istotnie powiązany z akcjonariuszem posiadającym co najmniej 5% ogólnej liczby głosów w spółce.