Informacje prasowe

31.05.2019 iFun4All podpisał umowę z Legendary Television Productions. Serial na podstawie Serial Cleaner coraz bliżej realizacji.

iFun4all ma umowę z Legendary Television Productions. Dotyczy ona prawa opcji, na mocy którego producent dokonał rezerwacji prawa do ekranizacji gry Serial Cleaner.

Czytaj więcej

22.05.2019 iFun4all ma umowę z Paradox Interactive! Krakowskie studio stworzy grę na podstawie Vampire: The Masquerade!

iFun4all, polski deweloper gier, zawarł niezwykle korzystną umowę z Paradox Interactive! Już wkrótce powstanie nowa produkcja z olbrzymim potencjałem oparta na IP gry „Vampire: The Masquerade‘‘.

Czytaj więcej

17.05.2019 iFun4all przeportuje i wyda grę Midnight Evil na Nintendo Switch!

Krakowskie studio zawarło umowę wydawniczą z Impulse Game Studios Ltd. Już wkrótce w Midnight Evil będzie można zagrać na Nintendo Switch!

Czytaj więcej

07.05.2019 Premiera Ritual: Crown of Horns już 17 maja w Steam Early Access

Draw Distance (marka iFun4all) ujawnił datę premiery Ritual: Crown of Horns. Gra w wersji Early Access zadebiutuje globalnie na platformie Steam już 17 maja. Cena tytułu została ustalona na 12,99 USD/ 12.99 EUR.

Czytaj więcej

24.04.2019 Ritual: Crown of Horns już niedługo w Steam Early Access

Draw Distance (marka iFun4all) zaprezentował wczoraj pierwszy trailer gry Ritual: Crown of Horns. Zapowiada on premierę gry w Steam Early Access oraz rozpoczyna kampanię promocyjną tytułu, obejmującą działania na Steam i w social mediach. Pełna wersja gry ukaże się jeszcze w tym roku.

Czytaj więcej

11.04.2019 Już 16 maja premiera kampanii crowdfundingowej gry planszowej Halls of Horror

Już 16 maja krakowski deweloper gier Draw Distance (marka iFun4All) startuje z kampanią crowfundingową na portalu Kickstarter. Dotyczy ona planszowej wersji gry Halls of Horror, której cyfrowy oryginał powstał przy współpracy z Microsoft Corporation. W wyniku zbiórki spółka liczy na pozyskanie środków na dalszą produkcję tytułu.

Czytaj więcej

9.04.2019 Draw Distance – nowa marka na rynku gamingowym

Krakowski deweloper gier iFun4all tworzy nową markę Draw Distance. Zostaje ona wprowadzona ze względu na zbliżającą się kampanią marketingową najnowszej produkcji spółki. Jest to pierwszy krok w kierunku zmiany nazwy studia, która ma dokonać się jeszcze w drugim kwartale 2019 r.

Czytaj więcej

26.02.2019  East2West globalnym wydawcą gry Serial Cleaner na platformie iOS

iFun4all – krakowski, niezależny producent gier – podpisał umowę dystrybucyjną zEast2West USA LLC. Wydawca zajmie się dystrybucją gry Serial Cleanerna urządzenia z systemem iOS na terenie świata z wyłączeniem Chin.

Czytaj więcej

7.2.2019 Rekordowy rok iFun4All

O ponad 218% zwiększyły się przychody iFun4All w IV kwartale 2018 r. w porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedniego. Krakowski developer zarobił w tym czasie ponad 0,5 mln zł. W całym 2018 r. iFun4All osiągnął rekordowe wyniki w dotychczasowej historii spółki.

Czytaj więcej

5.2.2019 iFun4all startuje z kampanią marketingową i zapowiada kampanię gry na portalu Kickstarter

Krakowski deweloper gier iFun4all zakończył prace graficzne i designerskie nad wersją recenzencką gry planszowej Halls of Horror. Już dzisiaj wystartowała kampania promocyjna tytułu bazującego na cyfrowym oryginale współtworzonym z Microsoft Corporation. Działania te poprzedzają rozpoczęcie kampanii na portalu Kickstarter, w wyniku której spółka liczy na pozyskanie środków na dalszą produkcję gry.

Czytaj więcej

26.11.2018 Serial Cleaner od iFun4All otrzyma nową darmową aktualizację

Już 29 listopada br. krakowski deweloper gier iFun4All wprowadzi nową darmową aktualizację do swojej produkcji Serial Cleaner. Sztandarowa gra studia otrzyma nowy, łatwiejszy tryb rozgrywki, a aktualizacja będzie dostępna wyłącznie na Steamie. Celem wprowadzenia tego update’u jest dotarcie do zupełnie nowej grupy graczy. W przypadku pozytywnego przyjęcia przez społeczność, studio rozważy wprowadzenie trybu na pozostałe platformy. Za wydanie gry na świecie odpowiedzialny jest Curve Digital, wiodący wydawca gier pecetowych i konsolowych.

 

15.11.2018 iFun4all podpisał umowę na wydanie gry “Serial Cleaner” w Chinach

iFun4all, krakowski deweloper gier indie – podpisał umowę dystrybucyjną z East2West Network Tech. Co. Ltd. Chińska firma zajmie się wydaniem Serial Cleaner na urządzenia z systemem IOS na terenie Chin. Ostatnia gra krakowskiego producenta – „Halls of Horror” dedykowana na należącą do Microsoftu platformę Mixer – ma już ponad 1 mln wyświetleń.

Czytaj więcej

18.10.2018 Udana premiera najnowszej gry produkcji iFun4All

Halls of Horror, gra krakowskiego studia iFun4All, dedykowana na należącą do Microsoftu platformę Mixer od dnia premiery znajduje się w TOP3 najpopularniejszych tytułów. Aktualna liczba wyświetleń „streama” z gry to ponad 136 000 i wciąż skokowo rośnie.

Czytaj więcej

31.08.2018 DEATHTV ZADEBIUTUJE W PAŹDZIERNIKU NA PLATFORMIE MIXER

DeathTV, taki tytuł nosi tajemnicza gra produkcji iFun4All produkowana na platformę Mixer. Nazwę ogłoszono wczoraj na zamkniętym pokazie dla prasy organizowanym przez Microsoft na rozpoczynających się właśnie targach PAX West. Premiera gry przewidziana jest na październik. Wpływy z kolejnych „kamieni milowych” związanych z realizacją projektu będą zasilaly kasę krakowskiej spółki jeszcze przez kilka miesięcy.

Czytaj więcej

31.07.2018 Rekordowe wyniki iFun4all

Ponad 0,5 mln zł zysku netto wypracował krakowski iFun4all w drugim kwartale 2018 r. Dobry wynik to efekt zapłaty za realizację pierwszych „kamieni milowych” kontraktu z należącą do Microsoftu platformą streamingową Mixer. Spółki wspólnie pracują nad nową grą, której premierę przewidziano jeszcze w tym roku.

Czytaj więcej

 

5.07.2018 iFun4All realizuje pierwsze kamienie milowe dla Microsoftu 

Serial Cleaner, najbardziej rozpoznawalna gra studia iFun4all, w tydzień po premierze na Nintendo Switch w Japonii wciąż utrzymuje się w TOP 30. Krakowska spółka otrzymała już pierwsze płatności za realizację „kamieni milowych” związanych z umową Microsoftem na produkcję gry na platformę Mixer.

Czytaj więcej

 

18.06.2018 iFun4all wyprodukuje grę na platformę streamingową Microsoftu

iFun4all i Mixer, platforma streamingowa należąca do Microsoftu, ogłosiły, że pracują wspólnie nad nową grą, w której użyte będą niewykorzystywane wcześniej doświadczenia i mechanizmy rozgrywki.

Czytaj więcej

iFun4all zaprezentuje nowy tytuł w połowie maja. Serial Cleaner na Digital Dragons w Krakowie
Już w najbliższy poniedziałek iFun4all po raz pierwszy publicznie zaprezentuje swoją nową grę Serial Cleaner, podczas konferencji Digital Dragons w Krakowie.

Serial Cleaner to dynamiczna gra skradankowa utrzymana w estetyce lat 70. XX wieku. Głównym bohaterem jest tytułowy „czyściciel”, specjalizujący się w sprzątaniu miejsc zbrodni – pozbywaniu się ciał, wyrzucaniu dowodów przestępstwa, usuwaniu śladów krwi, tuż pod okiem policjantów patrolujących teren. Fabuła skupi się na mordercy kopiującym słynnych zabójców, którzy w tamtym czasie aktywnie działali w Stanach Zjednoczonych. Poszczególne poziomy będą inspirowane prawdziwymi miejscami zbrodni. – Tytuł jest zbudowany w oparciu o Real-World Data, czyli informacji pobieranych ze świata rzeczywistego do modyfikacji rozgrywki. Przykładowo pod wpływem gry w godzinach wieczornych, gracz będzie mógł pokonywać kolejne etapy gameplay’u pod osłoną nocy, co wpłynie na zasięg wzroku i zachowanie policjantów – tłumaczy Michał Mielcarek, prezes iFun4all.

Dynamiczna akcja oraz charakterystyczny rzut kamery mogą przywodzić na myśl słynne Hotline Miami (gra stanowi jedną z inspiracji), ale tym razem nie chodzi o zabijanie, a o sprawne sprzątanie po zabójcach i przemykanie niepostrzeżenie za plecami nieuważnych gliniarzy. Serial Cleaner podchodzi do mrocznej tematyki w humorystyczny sposób. Jest to widoczne m.in. w stylu graficznym, inspirowanym pracami takich artystów jak Matthew Lyons i Moebious. Atmosfera rozgrywki inspiruje się takimi kultowymi tytułami jak serial Fargo, film Pulp Fiction czy gry Commandos i Pac-Man.

Przypomnijmy, że iFun4all zapowiedział debiut na rynku NewConnect w pierwszym półroczu 2016, poprzedzony prywatną emisją akcji.

Materiały do pobrania:

https://www.dropbox.com/sh/52z8o1f2t7n5ywl/AAAAK9-MpyKybO2s1LSHP7iCa?dl=0