iFun4all wprowadza czwarty tytuł na Nintendo Switch

Gra „Paper Wars: Cannon Fodder Devastated” zadebiutuje na Nintendo Switch 1 marca! iFun4all wprowadzi tytuł do cyfrowej dystrybucji poprzez sklep Nintendo eShop w Ameryce Północnej, Europie, Afryce oraz Australii i Nowej Zelandii. Cenę gry ustalono na poziomie 9,99 USD/EURO.

 iFun4all po przygotowaniu gry „Paper Wars: Cannon Fodder Devastated” na hybrydową konsolę Switch, zajmie się wydaniem oraz marketingiem i dystrybucją tytułu. – Moment na wydanie gier na Nintendo Switch jest wciąż bardzo dobry. Nintendo ma wielkie sprzedażowe ambicje związane z hybrydową konsolą, chce sięgnąć po graczy, którzy dotychczas nie byli związani z marką, a globalny rynek stale oczekuje nowych gier na Switcha – tłumaczy Michał Mielcarek, prezes iFun4all. Spółka uzyskała wyłączną licencję na wprowadzenie gry „Paper Wars: Cannon Fodder” na platformę Nintendo Switch od wchodzącej w skład grupy Bloober Team spółki Feardemic. – W nowej wersji gry pod nazwą „Paper Wars: Cannon Fodder Devastated” znajdą się nowe poziomy. Oprawa graficzna uległa odświeżeniu oraz dodano dodatkowy rozdział w trybie fabularnym wzbogacony o postaci zombie – podkreśla prezes.

„Paper Wars: Cannon Fodder Devastated” to gra z gatunku tower defense (strategia czasu rzeczywistego). Głównym zadaniem gracza jest zniszczenie nacierających sił wroga – w postaci pojazdów opancerzonych, czołgów oraz żołnierzy – nim te dotrą do bazy. Tytuł oferuje trzy kampanie, różniące się od siebie pod względem otoczenia, celów misji, poziomu trudności i zestawami umiejętności, z których mogą korzystać gracze.