„Serial Cleaner” zauważony w USA i Wielkiej Brytanii!

iFun4all na największych brytyjskich targach EGX Rezzed po raz pierwszy pokaże najnowszą grę „Serial Cleaner” w wersji na PlayStation 4. Tytuł krakowskiej spółki jest najważniejszym w portfolio wydawniczym Curve Digital w tym roku.

Ogromne zainteresowanie wokół „Serial Cleanera” jest dobrym znakiem dla iFun4all przed premierą gry, którą spółka wraz z wydawcą zapowiedziała na przełom drugiego oraz trzeciego kwartału br. Najnowszy tytuł krakowskiej spółki osadzony w kulturze lat ’70 wywołuje coraz większą ciekawość szczególnie na rynkach anglojęzycznych. Gra spotkała się z ogromnym zainteresowaniem graczy, dziennikarzy branżowych oraz blogerów na marcowych PAX East w Bostonie. Gamedeveloper pokazał „Serial Cleanera” w wersji wczesnego dostępu na specjalnie dedykowanym stoisku. – Entuzjazm graczy przerósł nasze oczekiwania. „Serial Cleaner” cieszył się bardzo dużą popularnością na stoisku Curve Digital. Pozytywnie o grze wypowiadali się również dziennikarze z tak wpływowych mediów jak m.in. GamesRadar, jednej z największych stron o grach – mówi Michał Mielcarek, prezes iFun4all. Teaser gry pojawił się na olbrzymim banerze elektronicznym przed wejściem do budynku, jako jeden z zaledwie kilku wybranych do pokazu spośród kilkuset tytułów dostępnych na bostońskich targach.

Przypomnijmy, że „Serial Cleaner” ukazał się pod koniec września ubiegłego roku w wersji Early Access na Steam. Spółka wraz ze swoim wydawcą planują premierę gry na przełomie drugiego i trzeciego kwartału br. Publishing obejmie dystrybucję cyfrową na terytorium całego świata oraz ewentualną dystrybucją pudełkową z wyłączeniem Polski, gdzie ukaże się ekskluzywna wersja gry na PC wydana przez Techland.

Londyńskie EGX Rezzed odbędą się w dniach 30 marca-1 kwietnia. iFun4all będzie obecny z „Serial Cleanerem” również na kwietniowych Reboot Develop w Dubrowniku – największej i zarazem najważniejszej imprezie branżowej b2b w Europie.

 

Najnowsza recenzja gry od GamesRadar: http://www.gamesradar.com/serial-cleaners-luscious-puzzles-blend-hotline-miami-with-clean-70s-chic/