„Serial Cleaner” w programie Nvidia Indie Spotlight. iFun4all ze wsparciem amerykańskiego giganta

Nvidia Corporation stawia na najnowszą grę iFun4all. Amerykański koncern znany ze współpracy zarówno z developerami z segmentu Triple-A, jak także mniejszymi niezależnymi producentami wybrał najnowszy tytuł krakowskiego studia do programu Nvidia Indie Spotlight. Inicjatywa wspiera obiecujące niezależne produkcje.

Program Indie Spotlight przeznaczony jest dla niezależnych developerów (indie) i ma za zadanie promować gry wybijające się ze swojego segmentu tak, aby trafiły do świadomości graczy pecetowych – tłumaczy Michał Mielcarek, prezes iFun4all. – Bardzo cieszymy się, że „Serial Cleaner” został dostrzeżony przez Amerykanów. Potwierdza to wysoki poziom naszego najnowszego tytułu – dodaje prezes.

Nvidia Corporation to czołowy producent sprzętu dla graczy – głównie kart graficznych oraz urządzeń do grania i streamowania danych z PC, jak Nvidia Shield. „Serial Cleaner”, który został wybrany do tego programu w specjalnym trybie selekcji, będzie wspierany PR-owo przez specjalistów Nvidii oraz promowany w jej kanałach komunikacji – mediach społecznościowych, sklepach partnerskich oraz w prasie. Do tej pory w programie wzięły udział tak znane tytuły, jak „Owlboy”, „Virginia”, „Aragami”, „Dead By Daylight”, czy polski „Hard Reset Redux”. Jak podała spółka, iFun4all nie poniesie żadnych kosztów udziału w programie.